Kennel:From the perfect world
Contactpersoon:Anja Wouters
Email:a.wouters1967@gmail.com
Telefoon:06-10251575
RasverenigingCavalier king charles spaniel
AdresLange schoor 7
Postcode + Plaats5527GL Hapert
ProvincieBrabant
LandNederland
Website
Stamboomja


Kennel:v. Oze Hartedeve
Contactpersoon: Smeets
Email:van-oze-hartedeve@wanadoo.nl
Telefoon:043-6012335
Rasverenigingcavalierclub nl
AdresAzaleastraat 13
Postcode + Plaats6301 X.B. valkenburg a/d geul
Provincielimburg
Landnederland
Website-
Stamboomja


Kennel:v.Ludmilla
Contactpersoon: C v/d Berk en Mariëtte Heinrich
Email:v.ludmilla@hetnet.nl
Telefoon:0186-693093
RasverenigingCavalier club nederland
AdresSluisjesdijk 35
Postcode + Plaats3265LH Piershil
ProvincieZuid-Holland
LandNederland
Websitehttp://www.vanludmilla.nl
Stamboomja


Kennel:DE STELBERGH
Contactpersoon: j.m.w. de moor
Email:gjmdemoor@hetnet.nl
Telefoon:0115 431862
RasverenigingCavalier Club Nederland
AdresKamperseweg 7
Postcode + Plaats4543 pp zaamslag
Provinciezeeland
Landnederland
Websitehttp://home,hetnet.nl/~destelbergh/
Stamboomja


Kennel:Johan Wijnen
Contactpersoon:Esther Wijnen
Email:esther03@live.be
Telefoon:+32499336109
Rasvereniging
AdresKroonstraat 1
Postcode + Plaats3210 Lubbeek
ProvincieVlaams-Brabant
LandBelgië
Website
Stamboomnee


Kennel:Sweet Devotion Cavalier
Contactpersoon: H. Meijer
Email:sdcavalier@quicknet.nl
Telefoon:0229-234932
RasverenigingCavalier Club Nederland
AdresPaardenweide 100
Postcode + Plaats1689 ME Zwaag
ProvincieNoordholland
LandNederland
Websitehttp://www.sweetdevotioncavalier.nl
Stamboomja


Kennel:Of Lyla's Dream
Contactpersoon: Hanny Vanvelzen
Email:Hanny.Vanvelzen@gmail.com
Telefoon:0032-89723977
RasverenigingCavalierclub Nederland en de Belgische rasver. Pejatoyspa
Adres
Postcode + Plaats3620 Lanaken
ProvincieLimburg
LandBelgie
Websitehttp://www.Lylasdream.com
Stamboomja


Kennel:From Moonlight Daughters
Contactpersoon: Angela & Hans
Email:hansvanmaanen@xmsnet.nl
Telefoon:0346-740133 06430169
RasverenigingCavalier Club Nederland
AdresAntilopespoor 539
Postcode + Plaats3605 XB Maarssen
ProvincieUtrecht
LandNederland
Websitehttp://cavalierkennel.info
Stamboomja


Kennel:cavaliers from the seaside
Contactpersoon: j.s vangelder
Email:jellie-van-691@planet.nl
Telefoon:
Rasverenigingcavalierclub
Adresbokweg 8
Postcode + Plaats3253AB ouddorp zh
Provinciezuid holland
Landnederland
Website-
Stamboomja


Kennel:From the perfect world
Contactpersoon:Peter en Anja Wouters
Email:wouters5@outlook.com
Telefoon: 0610251575
RasverenigingCavalierclub Nederland
AdresNeterselsedijk 23
Postcode + Plaats5094BC Lage Mierde
ProvincieNoord Brabant
LandNederland
Websitehttp://nee
Stamboomja


Kennel:Van Diest
Contactpersoon: Van Diest-Piot
Email:piot.n@euphonynet.be
Telefoon:016/631794
RasverenigingSt Hubertus
AdresKareelovenweg 2
Postcode + Plaats3210 Lubbeek
ProvincieVL-Brabant
LandBelgië
Website-
Stamboomja


Kennel:Joyful Surprice
Contactpersoon: I.H. van den Bosch-Verhaar
Email:i.h.verhaar@zonnet.nl
Telefoon:06-38776697
RasverenigingCavalier Club Nederland
Adres
Postcode + Plaats Delft
ProvincieZuid-Holland
LandNederland
Websitehttp://geen
Stamboomja


Kennel:kc
Contactpersoon:tanya sunman
Email:tanyasunman577@gmail.com
Telefoon: 0676 5977394
Rasverenigingbullzerowild
AdresZaterdag 19 maart 2016
Postcode + Plaats2016 Dordrecht
ProvincieZaterdag
LandNetherlands
Website
Stamboomja


Kennel:Thijssen
Contactpersoon: mutsaers-thijssen
Email:ine_mutsaers@hotmail.com
Telefoon:0525-680902
Rasverenigingcavalierclub nederland
Adresmolenweg 13
Postcode + Plaats8081 BJ
ProvincieGelderland
LandNederland
Website-
Stamboomja


Kennel:Nieuwhoff- van Berkel
Contactpersoon: Nieuwhoff
Email:berkel92@zonnet.nl
Telefoon:06-22804933
RasverenigingCCN Cavalier Club Nederland
AdresH. de Keyserweg 1
Postcode + Plaats2612 KA Delft
ProvincieZuid Holland
LandNederland
Websitehttp://www.reikisiteoflove.nl
Stamboomja